ایجاد نام کاربری جدید

ooVoo چیست؟ - نرم افزاری برای چت کردن!!!!
زمان کنونی: 23 - 10 - 2014, 08:29 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: یونس لطیفی
آخرین ارسال: tohidebrahimi
پاسخ: 7
بازدید: 15740
محبوب کنید:

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ooVoo چیست؟ - نرم افزاری برای چت کردن!!!!
یونس لطیفی آفلاین
مدير ارشد انجمن
مدير ارشد انجمن

اعتبار: 6
سپاس ها 21
سپاس شده 110 بار در 284 ارسال
تاریخ ارسال: 01 - 12 - 2011 08:36 PM
ارسال: #1

سلام دوستان عزیز حالتون خوبه ؟
امروز می خوام یه نرم افزار دیگه ی رو براتون معرفی کنم اسم این نرم افزار ooVoo است !!!
ooVoo چیست؟
این نرم افزار همانند نرم افزار YAHOO MASENGER ،برای چت کردن استفاده میشه
یک نرم افزار با ظاهر بسیار زیبا و کاربر پسند بوده و همچنین کار با این نرم افزار بسیار اسان می باشد یعنی با یک مرور کلی به نرم افزار دقیقا می تونی کارایشو بفهمی .
من بیشترین مزیتی که در این نرم افزار دیدم این بودش:
کیفیت و سرعت وب کمی که ارسال و دریافت میکنه خیلی خوبه.و همچنین برای کار VOIC خیلی عالی هستش یعنی صدا رو خیلی شفاف میده.
در ضمن من با این نرم افزار زیاد کار نکردم و برای همین در مورد مزایا و معایبی که داره زیاد اطلاعات ندارم تنها معایبی که من با اون برخورد کردم این بودش:
البته این هم یک نوع مزیت است و هم یک نوع معایب:
از دید عیب: وقتی فایلی رو بخوای بفرستی به فرد مورد نظرت ابتدا اون فایل رو در پوشه سخصی خودت که در سرور ooVoo باشد اپلود می کند بعد اینکه اپلود کردش شما می تونید از اونجا دانلود کنید.این روش هم عیب داره هم مزییت -- عیبش این میشه که یه فایل ارسالی اول تو سرور ذخیره میشه بعدش شما از سرور اونو دانلود می کنید که این باعث دوباره کاری شده و زمان دوبرابر نیاز پیدا می کند -- اما مزیتش این میشه که فایلتون برای همیشه تو سرور ooVoo ذخیره شده و شما هر وقت بخواهین می تونین فایل مورد نظرتونو دانلود کنید
طرز استفاده:
ابتدا شما این نرم افزار زیر را دانلود کرده و اجرا می کنید.
هنگام اجرا باید به اینترنت وصل باشین چون اصل نرم افزار را از طریق اینترنت دانلود و نصب می کند
بعد از نصب شما به صورت رایگان می تونید یه کاربر ایجاد کرده و از امکانات این نزم افزار استفاده کنید.
لینک دانلود:
ooVooSetup.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 169
اندازه 755.73 KB

رمز:
کد:
fanoos
روش نصب:

Save the ooVoo Setup file
A window will open asking what you want to do with a file called ooVooSetup.exe. Click ‘Save File'.

Follow the Setup Wizard
When the download is done, double-click on the ooVooSetup.exe file from the Firefox Downloads window to open the ooVoo Setup application. (Alternatively, you could open it directly from the location you saved it which is typically your desktop.) The ooVoo Setup Wizard will appear and guide you through the rest of the installation.

منبع :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد ، چون بر این باورند که یا راهی را خواهند یافت یا راهی را خواهند ساخت.
(آخرین ویرایش در این ارسال: 01 - 12 - 2011 08:41 PM، توسط یونس لطیفی.)
وبسایت سوابق کاربر نقل قول
رضا بهرامی راد آفلاین
عضو عادی انجمن

اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 19 ارسال
تاریخ ارسال: 02 - 12 - 2011 09:20 AM
ارسال: #2

سلام یونس جان

داداش تو دیگه پدر این IT رو در اوردی چقدر دنبال تحقیق و مطالعه ای می خوای استیو جابز ایران بشی

مرسی ما که از چت کردن با Yahoo چیزی گیرمان نیامد از این به بعد می ریم دنبال oovoo ببینیم اون چی میشه.

با بخیل رفاقت مکن زیرا او تو را از آنچه که به آن نیازی داری باز میدارد. (امام حسین ع)
سوابق کاربر نقل قول
یونس لطیفی آفلاین
مدير ارشد انجمن
مدير ارشد انجمن

اعتبار: 6
سپاس ها 21
سپاس شده 110 بار در 284 ارسال
تاریخ ارسال: 02 - 12 - 2011 10:26 AM
ارسال: #3

(02 - 12 - 2011 09:20 AM)رضا بهرامی راد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یونس جان

داداش تو دیگه پدر این IT رو در اوردی چقدر دنبال تحقیق و مطالعه ای می خوای استیو جابز ایران بشی

مرسی ما که از چت کردن با Yahoo چیزی گیرمان نیامد از این به بعد می ریم دنبال oovoo ببینیم اون چی میشه.
سلام مهندس جان خوبی؟
خواهش می کنم این چه حرفیه شما به من خیلی لطف داری - مهندس جان من به گرد پای شما هم تو it نمی رسم

برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد ، چون بر این باورند که یا راهی را خواهند یافت یا راهی را خواهند ساخت.
رضا بهرامی راد آفلاین
عضو عادی انجمن

سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 19 ارسال
تاریخ ارسال: 02 - 12 - 2011 11:15 AM
ارسال: #4

داداش منو شرمنده کردی من مخلصم شما هستم بنده از سواد و نحوه درس خوندن شما اطلاع دارم که با چه پشتکار و تلاشی درس می خونین مخلص شما هستم.
یا علی

با بخیل رفاقت مکن زیرا او تو را از آنچه که به آن نیازی داری باز میدارد. (امام حسین ع)
سوابق کاربر نقل قول
Apshin آفلاین
عضو عادی انجمن

سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 11 ارسال
تاریخ ارسال: 05 - 12 - 2011 10:51 PM
ارسال: #5

بابا مهندسين IT ، چرا دارين تعارف تيكه پاره ميكنين!!!؟!؟!!!!
هر دو تاتون مهندس لايق جامعه يين، هر دوتاتون رو دوست دارم.!
manigeh آفلاین
عضو عادی انجمن

سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
تاریخ ارسال: 21 - 04 - 2012 03:12 PM
ارسال: #6

سلام دوست گرامي...من دانلود كردم اما پسورد چي؟ چه پسوردي بدم تا بتونم insttalكنم؟
سوابق کاربر نقل قول
tohidebrahimi آفلاین
توحید ابراهیمی
مدير ارشد انجمن

اعتبار: 8
سپاس ها 72
سپاس شده 81 بار در 146 ارسال
تاریخ ارسال: 21 - 04 - 2012 03:17 PM
ارسال: #7

(21 - 04 - 2012 03:12 PM)manigeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست گرامي...من دانلود كردم اما پسورد چي؟ چه پسوردي بدم تا بتونم insttalكنم؟
فکر کنم fanoos باشه

بزرگترين اقيانوس آرام است آرام باش تا بزرگترين باشي

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
ارسال مطلب برای Facebook ارسال مطلب برای دنبالر ارسال مطلب برای بانگ ارسال مطلب برای لینک پد ارسال مطلب برای کلوب گوگل بوک مارکز

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  به جای انتظار برای بارگذاری ویدئوهای یوتیوب ، بازی کنید! یونس لطیفی 0 1,159 19 - 10 - 2011 11:44 AM
آخرین ارسال: یونس لطیفی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان